Hledáme poklad

2014-06-06 hledame poklad 005 resizeV pátek 6. června jsme se my – žáci prvního stupně vydali hledat poklad. Na zahradě za školou nás paní učitelka seznámila s pravidly nadcházející hry. K pokladu se dostaneme pomocí šipek, cestou budeme hledat dopisy a plnit úkoly. V první soutěži se z nás staly lištičky s dlouhými ocásky, v další jsme si hráli na telegraf, potom na molekuly, určovali jsme druhy stromů a podobně. Všichni pozorně sledovali šipky a hledali ukryté dopisy. Překonali jsme i velké horko a cesta lesem už byla příjemná. Najít ukrytý poklad nám dalo hodně práce. A potom ještě hledat schované kamarády, kteří si vybudovali důmyslné skrýše. Byl to zajímavý a vydařený den!

(fotogalerie I zde)
(fotogalerie II