Trénujeme na olympiádu

2014-06-16 stadion 004 - copy resizeZa týden nás čeká velké sportovní klání. Utkáme se s chlapci a dívkami z ostatních základních škol. Proto jsme se rozhodli prověřit naši zdatnost a sportovního ducha na trutnovském stadionu. Na běžeckém oválu jsme trénovali sprint i vytrvalostní běh. Vyzkoušeli jsme si skok do písku, procvičili se v hodu granátem i medicimbalem. Většina borců se snažila podat maximální výkony a soutěžila podle olympijských pravidel fair play. Ukázalo se, kdo nelenoší doma u počítače a často sportuje. Držme našim reprezentantům pěsti i palce, ať dosáhnou na medaile!

Mgr. Martina Glazarová