Pěší výlet na paradráhu a Gablenz – 2. stupeň

p1040275 resizePo slavnostním zahájení Olympijských her dětí základních škol v Trutnově nás čekal pěší výlet. Namířili jsme si to směr městský park. Stoupali jsme do táhlého kopce. Někteří z nás už to chtěli vzdát, ale nakonec jsme se všichni dostali až na paradráhu. Tam jsme si opekli na ohni v altánku špekáčky. Když jsme se posilnili a odpočinuli si, vyrazili jsme k Janské kapli a potom k Památníku generála Gablenze, kde je nádherný výhled na naše město. Shlédli jsme až k Základní škole Komenského a mohli jsme vidět soutěžní olympijské klání mezi školami. Určitě tam zrovna reprezentovali naši školu spolužáci z 1. stupně. Když jsme se dostatečně vynadívali, vydali jsme se na cestu domů. Rozloučili jsme se na Krakonošově náměstí. Výlet se nám moc vydařil.

Mgr. Dana Vondráčková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.