Pracovní vyučování v 7. třídě

img 0615 resizeŽáci 7. třídy se umí otáčet v kuchyni (fotogalerie zde) i stavět Lego roboty (fotogalerie zde).

Stavíme LEGO roboty

Dnešní hodina byla suprová. Stavěli jsme roboty a moc nás to bavilo. Postupovali jsme podle plánku.  Robot uměl jezdit za pomoci barevného čidla po dané trase.
(David Kejzlar a Tomáš Pánek)

Nám dvěma se dnešní dvě hodiny líbily, protože jsme stavěli Lego roboty.  Postavili jsme dva. První robot jezdil dokola. Na tom druhém jsme použili senzor barev, pomocí kterého se robot pohyboval po určených cestách.
(Marek Kroka a Jan Mateička)

Dnešní pracovní vyučování bylo super. Postavili jsme roboty z lega a pak jsme je vyzkoušeli. Využili jsme program. Dokázali jsme, že se robot pohyboval sám po vyznačené cestě pomocí čidla barev.
(Tomáš Kobosil a Petr Špicar)

Dnešní hodina byla zajímavá. Vyráběli jsme roboty z lega. Měli jsme dva druhy robotů. Stavěli jsme jeden typ robota. Ostatní stihli i druhého robota.
(Aleš Trojan a Jan Müller)