Get Adobe Flash player

Hvězdička betlémská - 1. stupeň

01 resizeHvězdička svítí pro mě i pro tebe,
vím kam jíti, cestičkou do nebe.
Cestička začíná v srdíčku každého člověka,
ten, kdo ji nehledá, na svoje štěstí se načeká…

Text i melodii téhle písničky ovládali žáci 1. stupně už před koncertem Michaely Novozámské. Společně s autorkou písně se pak vydali za betlémskou hvězdou. Vánoční příběh o narození Ježíška mohli sledovat ve veliké Bibli. Z jejích stránek vystupovaly loutky, které vyprávěly o své cestě do Betléma. Líbili se nám tři mudrci i pastýři. Loutkové představení bylo velmi vtipné. Moc jsme se nasmáli. Zazpívali jsme si také spoustu krásných koled. Nakonec jsme ze svých rukou vytvořili vánoční hvězdičky, které se z lásky rozsvítily pro maminku, taťku, sourozence nebo jiného milého člověka.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová


  

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.