Get Adobe Flash player

BPA u nás – profesní orientace žáků 8. a 9. ročníku

dscn6511 resizeVe středu 10. prosince nás navštívili zástupci z Bezpečnostně právní akademie v Malých Svatoňovicích. Pan Bc. Miloslav Fátor se svými nejstaršími studenty nám nabídli malou ochutnávku z jejich učebních osnov.

Žáci si vyslechli přednášku, která se týkala především trestněprávní odpovědnosti po dovršení věku patnácti let, a zhlédli ukázku z vyučovacích hodin speciální tělesné výchovy, do níž se mohli i aktivně zapojovat. Přítomní studenti se osvědčili i jako zdatní lektoři.

Celý program se odvíjel ve velmi přátelské atmosféře, děkujeme za návštěvu a budeme se těšit třeba zase za rok na shledanou.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková                                                                                   

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.