Get Adobe Flash player

Návštěva u hasičů

cimg7305 resizeDrželi jste někdy v rukou hydraulické nůžky nebo vyprošťovací rozpínací nástroj? Pokud ano, víte, jak je těžký. Kdo se chce stát hasičem, musí mít opravdu dobrou fyzičku. Další důležitou vlastností je disciplína. Když je vyhlášen výjezd, hasiči musí být připraveni podle pokynů velitele okamžitě vyrazit k požáru, autonehodě i jiným zásahům. Nejsou ale žádní supermani. Mají speciální oblečení i dýchací přístroje. Bez nich by se do nebezpečí nevydali. Jsme moc rádi, že nám ukázali své hasičské vozy. Na výsuvný žebřík nás sice pustit nemohli, ale stříkání proudovou hadicí na cíl si mohl vyzkoušet každý z nás.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.