Get Adobe Flash player

Bruslařský kurz

Naše škola každoročně pořádá bruslařský kurz. Tento rok zimní stadion navštěvovala 6. třída. Chodili jsme tam každé pondělí a kurz vedly paní učitelky Stejskalová a Cibulková. Byli jsme rozděleni na 2 skupiny. Hráli jsme různé hry a učili se správně bruslit. Jednou jsme dokonce podjížděli točící se lano a jindy zase zkoušeli týmové sestavy chlapců a dívek. Každý udělal velký pokrok! Dohromady jsme byli osmkrát a všem se to líbilo.

za žáky 6. ročníku V. Herák a J. Klepešta

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.