Get Adobe Flash player

Trutnovská hřiště

p1190216 resizeHned první zářijový čtvrtek jsme se věnovali turistice a sportu. Do školy jsme dorazili plni energie. Co nás čekalo? Slovy třeťáků: “Krásnou lesní cestou jsme kolem rybníčků došli až na Dvoračku. Tam jsme si na hřišti hráli v domečku, na lodi i na průlezkách.“ Mohli jsme také vylézt na strom. Kdo by odolal!

Naším dalším cílem bylo Rákosníčkovo hřiště. To už ale obsadily děti ze školky. Nevadí. U sídliště Náchodská se nám taky moc líbilo. Kopali a házeli jsme si s míčem, skákali přes švihadlo, houpali se, honili… Přesto nám zbylo ještě dost sil na známou cestu kolem psího útulku přes Poříčí až do školy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.