Get Adobe Flash player

Třída 7. A na Stachelbergu

p1010387 resizeNově vzniklá třída 7. A se na začátku školního roku vydala autobusem za hranice Trutnova. Nejdříve se na cestu posilnili v cukrárně a pak už vysedali na zastávce „pevnost“. Potkávali spoustu bunkrů a dýchala na ně historie doplněna vojenskými poznatky spolužáka Josefa. Všichni si nahlas oddechli, když se doslova „vyškrábali“ na rozhlednu Elišku, ale krásné výhledy jim byly velkou odměnou. Po vydatné svačině vytvořili společný pozdrav písmeny z těl a už se ubírali polní cestou ku Trutnovu. Výlet byl příjemný, informačně přínosný a doprovázen ideálním počasím.

(fotogalerie zde)

Mgr. Iva Šedivá

Na výletě se mi hrozně líbila rozhledna Eliška. Byl tam sice krásný výhled na Královecký Špičák, ale hned jsem scházela dolů.
Vejnarová, T.

Nadchly mě památky, které jsme viděli a zaujala mě střelnice a kamenné doly, kolem kterých jsme šli.
Kučera, J.

Procházeli jsme komplexem bunkrů a největší z nich se jmenuje pevnost Stachelberg.
Rus, J.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.