Get Adobe Flash player

Plavání

p1260115 resizeMáte rádi vodu? Je však mnohem bezpečnější, když si s tímto živlem poradíte. Proto umožňujeme každý rok v období září až listopad našim žákům prvního stupně zúčastnit se plaveckého výcviku v rámci tělesné výchovy. V deseti lekcích je vedou zkušené učitelky plavání. Vybízejí děti, aby hrály různé hry. Nenásilnou formou je tak naučí volnému pohybu ve vodě. Samozřejmě také napomáhají k postupnému zlepšování plaveckého stylu každého žáčka.

A jak se líbí výuka našim dětem? Podívejte se na fotografie.

(fotogalerie zde)
(fotogalerie II
zde)
fotogalerie III
zde)

Mgr. Jana Podlipná

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.