Aladin – 7. a 8. třída

dscn5942 resizeVítejte ve světě putujících karavan, bohatých paláců a mocných králů! Takto jsme si připadali hned v úvodu atypického představení s obřími loutkami. Magická hra představila příběh Aladina pomocí speciálních technik – stínohry, velkolepé výtvarné dekorace, exotické hudby a podmanivého hlasu vypravěče. Velkou roli ovšem hrály samotné loutky v nadlidské velikosti. Vše dohromady vytvořilo působivý dojem a žáci odcházeli z divadla okouzleni.

Po představení jsme se vydali na poznávací procházku, při které jsme si připomněli významné trutnovské budovy a historii města. Poukázali jsme na to v souvislosti s probíhající akcí Dny evropského dědictví

Mgr. Iva Šedivá