Atletický podzimní pětiboj

dscn6010 resizeVe středu 23. září jsme se dopoledne rozloučili s létem a dostavil se nám podzim. Proto jsem se rozhodla pro žáky druhého stupně uspořádat sportovní den nesoucí název „Atletický podzimní pětiboj“.

Akce probíhala na trutnovském atletickém stadionu, kde se soutěžilo v běhu na 60 m, 400 m či 800 m, ve skoku do výšky i do dálky a ve vrhu koulí nebo hodu kriketovým míčkem. Děkuji Bc. Petru Musilovi za ochotu a vstřícnou komunikaci a umožnění nám školní atletický den na stadionu uspořádat. Poděkování patří i těm, kteří nám pomohli s materiálním zajištěním akce.

Sportovní počasí nám vskutku přálo a žáci veškeré atletické disciplíny plnili s neuvěřitelným nasazením a chutí. Dočkali jsme se i řady vynikajících sportovních výkonů. Velkou pochvalu zaslouží všichni zúčastnění!

Celá akce se vydařila nad očekávání, k čemuž přispěl i zodpovědný a profesionální přístup mých kolegyň, velice si toho vážím a děkuji Mgr. Petře Endrychové, Mgr. Jitce Fendrychové, Mgr. Daně Maršíkové, Mgr. Janě Podlipné, Mgr. Aleně Stejskalové, Mgr. Ivě Šedivé. Dík patří i všem našim asistentům z řad žáků.

A u další sportovní akce se budu těšit na shledanou! „Královně sportů“ zdar!

Mgr. Kateřina Javůrková

Výsledková listina: