Tělesná výchova na Paradráze

dscn6523 resizeStředeční odpolední vyučování tělesné výchovy v posledním zářijovém dni jsme s nejstaršími chlapci z 8. a 9. třídy strávili ve sportovním přírodním areálu na Paradráze v Trutnově.

I přes svěžejší počasí jsme si veškeré aktivity užili výborně. Po počátečním zahřátí a rozcvičení tělesných schránek jsme se vrhli k jednotlivým stanovištím a pustili se do kondičního tréninku, vyzkoušeli si vytrvalost i obratnost… A ne vždy bylo jednoduché vydržet naplno opakované cvičební série.

Chlapci cvičili s velkým nasazením, zaslouží pochvalu a na řadě náčiní prokázali mnozí fyzickou zdatnost na velice slušné úrovni. Na závěr nezbývalo než se protáhnout – třeba i při společné fotografii.

První měsíc našeho školního sportování máme tedy už za sebou (…to nám to utíká!), chlapce mohu prozatím jen chválit! Doufám, že jim jejich nadšení vydrží a budu se těšit na další společně strávená odpoledne u různorodých sportovních činností.

Mgr. Kateřina Javůrková