Get Adobe Flash player

Den Země - 2. stupeň

V pondělí 23. 4. se konal výlet do dvorské ZOO, jelikož to byla akce pořádaná ke Dni Země. Těsně za vstupem do ZOO jsme byli rozděleni do skupin, do kterých jsme dostali pracovní pomůcky a uklízeli kolem různých ohrad. Po úklidu jsme měli rozchod, mohli jsme se samostatně podívat po ZOO. Přibližně ve 14:00 hodin jsme měli sraz u obchodu, kde si nás vyzvedli průvodci. Ti si nás odvedli a povídali nám zajímavosti o šelmách a o slonech. Po ukončení akce jsme se rozešli na vlakovém nádraží. Akce se mi moc líbila.

Barbora Melínová, 8. třída

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.