Get Adobe Flash player

Volba povolání v 9. ročníku

dscn9547 resizeI v letošním školním roce jsem s žáky 9. ročníku navštívila IPS – Informační a poradenské středisko Královéhradeckého kraje v Trutnově, které se nachází v prostorách Úřadu práce ČR Trutnov.

V pátečním odpoledni si na nás vyhradila čas Mgr. Erika Lášková. Děkujeme za vstřícnost. Čekala nás zde přednáška a beseda týkající se profesní orientace, přijímacího řízení, problematiky zaměstnanosti, nezaměstnanosti v našem regionu, uplatnění se na trhu práce aj.

Žáci se již dlouhodobě zamýšlí nad svým dalším vzděláváním a zbývá posledních pár týdnů, ve kterých budou muset uskutečnit jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ve svém životě. O všem ještě také podiskutujeme na lednové třídní schůzce s jejich zákonnými zástupci…

A pak už jen všem přeji co nejšťastnější volbu, která jim přispěje k životní spokojenosti.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.