Taneční vystoupení

Postřehy z tanečního vystoupení, kterého se v trutnovském UFFu zúčastnilo několik tříd, nám píší žáci 6. ročníku.

Já jsem ráda, že jsme tam šli. Chtěla bych to vidět ještě jednou a potkat skutečný baletky. Ale breakdance, hip hop a streetdance se mi taky líbil. Ještě mě zaujal baleťák, jak hezky tancoval.

P. Kejzlarová

Zaujalo mě, že tam hrály paní učitelky z naší školy. Líbil se mi souboj dobra a zla a hudba byla dobrá.

D. Hospodka

Mně se to moc líbilo, nejvíc taneční sestavy hip hopu, protože je vymýšlely moje trenérky. Jsem ráda, že jsem se toho účastnila. Děkuji za představení.

N. Kolářová