Exkurze do Autostylu, návštěva prezentace středních škol

07 20161021 134207 resizeV pátek 21. 10. 2016 se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili exkurze do Autostylu Trutnov. Poté navštívili prezentaci středních škol a zaměstnavatelů Trutnov ve společenském centru UFFO. Zde měli možnost seznámit se se zástupci SŠ, SOŠ, SOU, VOŠ aj., získat další informace o možnostech vzdělávání ve všech typech středních škol v regionu. V letošním roce se zde představilo 64 středních škol a 24 zaměstnavatelů z města i širokého okolí. Prezentace se snaží napomoci žákům a rodičům při nesnadném rozhodování o volbě povolání a dalšího vzdělávání.

Mgr. J. Fendrychová