Vánoce v první třídě

p1030110 resizeJe tu advent a v první třídě si povídáme o Vánocích. Většinou se na ně všichni těšíme, prvňáčci si čekání na Ježíška krátí zdobením stromečku a pečením vanilkových rohlíčků. Zítra budeme ochutnávat své první cukroví. Jak nám to jako kuchařům sluší, si můžete prohlédnout na několika fotkách.

Během třídního posezení jsme si poprvé slavnostně prostřeli a těšili se na první dárečky od kamarádů. Škoda, že nás u stolu bylo tak málo. Přesto jsme si užili několik vánočních zvyků - pouštění lodiček, krájení jablíček a povídání o Ježíškovi. Zbylé dárky si rozdáme ještě po prázdninách.

Mgr. Květa Hetflejšová