Get Adobe Flash player

Tajný prázdninový deník

Opět jsme si vyzkoušely naši zručnost. Tentokrát jsme se pustily do práce s papírem, textilem a barvami na něj. Z internetu jsme si okopírovaly vzory, které jsme vystříhaly, potom jsme si udělaly deníček, který jsme obalily do látky. Na něj jsme nakreslily pomocí šablonek motiv. Někomu se barvy úžasně rozmíchaly a vzniklo z toho opravdu umělecké dílo. Jiné zase s naprostou trpělivostí a přesností nanášely barvu a vybarvily prázdné, vystřižené plochy. Takhle jsme si vydržely hrát celé dvě hodiny. A to ještě nejsou hotové šňůrky na zavázání deníčku. Co kdyby do něj někdo chtěl náhodou nahlédnout. Ale čas si snad ještě do prázdnin na dokončení našeho dílka najdeme. A když ne, tak to zvládneme doma. Je to jenom na nás.

Šikulky z 8. třídy a Mgr. Petra Endrychová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.