Get Adobe Flash player

Škola v přírodě - pondělí 11. června

A je to tady! Scházíme se na autobusovém nádraží v Trutnově a odjíždíme do školy v přírodě. Náš cíl - Horská chata Ozon v Žacléři. Vystoupili jsme v Prkenném dole a pěšky došli 2 km do našeho nového působiště. Po rozdělení pokojů a ubytování tu je už první svačina a pak první vycházka Zámeckou cestou nad Žacléř. Cestou si vyprávíme a hrajeme hry. Po obědě a odpoledním odpočinku si vyrábíme přívěšek a krásně zdobíme nová oranžová trička. Poznáváme blízké okolí chaty a hrajeme si na hřišti. Po svačině se učíme morseovku. Někteří brzy zvládnou psát vzkazy nebo dokonce dopisy paní učitelce. Po večeři se hlavně děvčata těší na diskotéku a všichni si užíváme nejrůznější soutěže a hry. Večerka! Všichni do postele, ať máte zítra hodně síly na další zážitky!  

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.