Get Adobe Flash player

Den Země v ZOO

cimg6108 resize6. dubna jsme se vydali (…myšleno kluci a děvčata z 5. – 8. třídy…) do královédvorské zoologické zahrady, abychom přiložili ruce k dílu, a tak trochu oslavili Den Země, který se celosvětově slaví 22. dubna. Po příjezdu nám pracovnice ZOO rozdaly pokyny, chopili jsme se nářadí a práce mohla začít. Košťata, hrábě, lopaty a kolečka jsme zaměstnali do sytosti...

Po práci přichází odměna – procházíme se zahradou, navštěvujeme pavilony, pozorujeme zvířata. Není jich mnoho, mnohá jsou zatím „zazimovaná“. Po obědě se přesouváme do zajímavě zrekonstruovaného přednáškového sálu, kde nás čeká beseda. Dozvěděli jsme se několik zajímavostí, nejlepší však byla ta část, kdy jsme se mohli „pomazlit“ s hady, ještěry, želvou…

I přesto, že nám tentokrát vůbec nepřálo počasí, akci jsme si užili.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.