Get Adobe Flash player

Návštěva u hasičů

cimg7284 resizeV pondělí 9. května jsme navštívili profesionály Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje. Den otevřených dveří se konal u příležitosti svátku sv. Floriána, patrona hasičů. Tato akce je mezi žáky velmi oblíbená. Přečtěte si vybrané komentáře čtvrťáků.

Dnes jsem byl na exkurzi u hasičů. Viděl jsem hasičské auto, člun a nafukovací vaky. Hasiči nám ukázali kabinu vozu. Viděli jsme zásah hasičů při falešném požáru. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavostí a už vím, jaké mají tísňové volání. Číslo je 150.
Láďa

Na dnešní exkurzi se mi líbila hasičská auta. Zaujal mě pneumatický hever. Líbilo se mi povídání s hasiči. Bavila jsem se ve cvičební místnosti. Výlet se vydařil.
Maruška

Cestou ze školy jsme šli na hasičskou stanici. Na stanici vyhlásili cvičný poplach. Zaujalo mě hasičské vybavení a Tatra se žebříkem. Na konci exkurze jsme šli na polygon.
Jirka

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.











    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.