Get Adobe Flash player

Dopoledne s pohádkou - 2. a 3. třída

p1040132 resizeDruhý den ve škole byl plný pohybu a čtení. Ráno jsme si chvilku prohlíželi nové učebnice, pak jsme opékali na školním dvoře buřtíky. Po netradiční svačince jsme se vydali na kratší procházku v okolí školy. Cestou jsme plnili nejrůznější úkoly inspirované pohádkou "Povídání o pejskovi a kočičce. Děti "pekly" dort z přírodnin, "psaly" dopis jako pejsek a kočička a nakonec úspěšně "věšely" prádlo. Naštěstí nám nezmoklo a v poledne jsme se vrátili zpátky do školy na opravdový oběd.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.