Get Adobe Flash player

Škola v přírodě - pátek 15. června

Dnes je poslední den našeho pobytu ve škole v přírodě. Po snídani doplníme listy našeho tábornického zápisníku. Někteří o něj hodně pečují, vyrobili si opravdu pěknou vzpomínku na dny strávené uprostřed přírody a mohou si připomínat, co všechno jsme se naučili. Po svačině odcházejí někteří do lesa stavět domečky a zahrádky pro lesní skřítky. Moc nás stavitelství baví. Kluci hrají na hřišti fotbal, někteří ještě trénují správnou mušku - střílí ze vzduchovky do terče. Po obědě balíme a kontrolujeme, jestli jsme si tady nic nezapomněli. Naposledy se rozhlédneme a loučíme se. Autobus nečeká. Bylo nám tu hezky, máme spoustu nových zážitků, budeme mít na co vzpomínat! Ale už se těšíme domů!

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.