Get Adobe Flash player

Kapka medu pro Verunku

kapka medu 007 resizeVe středu 15. listopadu vyrazili brzy ráno zájemci z řad žáků i učitelů na exkurzi do Prahy. Naším hlavním cílem byl rodinný pohádkový muzikál v divadle Hybernia „Kapka medu pro Verunku“. Představení bylo krásné a ponaučení do života si z něho odnesl určitě každý. Po skončení nás mile překvapila autogramiáda a ochota herců ke společnému focení. Další tři hodiny jsme využili k prohlídce nejznámějších pražských míst – Václavské a Staroměstské náměstí s orlojem, Karlův most s vyhlídkou na Hrad… Nechybělo ani občerstvení v restauraci McDonald´s. Takže – vydařený výlet se vším všudy!

Mgr. Pavlína Cermanová

Z vydařené akce máme tentokrát čtyři fotogalerie očima čtyřech fotografů!

Očima fotografa Mgr. Jany Podlipné zde
Očima fotografa Mgr. Pavlíny Cermanové zde
Očima fotografa Mgr. Jany Matějkové a Anny Kárászové
zde
Očima fotografa Anny Kárászové
zde
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.