Školní družina - charakteristika

Školní družina funguje po celý pracovní týden. Je zajištěna dvěma vychovatelkami a pedagogickou asistentkou.

Svůj ranní provoz zahajuje vždy v 6:30 hodin a děti odchází do tříd s příjezdem školního autobusu v 8:10. Odpolední družina začíná s koncem vyučování nejmenších dětí ve 12 hodin 10 minut, kdy probíhají činnosti odpočinkové, rekreační a zájmové (hry, vyrábění). K dispozici je spousta stolních her, stavebnic a materiálu k tvoření. Ve 14:25 odchází dojíždějící děti s dozorem před školu,odkud ve 14:30 odjíždí autobus MHD.

Školní družina končí v 15:30 hodin.

Podmínkou přihlášení je řádně vyplněná Přihláška. O přijetí dítěte do školní družiny rozhoduje ředitelka školy. Poplatek za pololetí činí 500 Kč. Pokud dítě dochází jen do ranní družiny, poplatek za pololetí činí 250 Kč.

Kontaktní telefonní číslo: 775 670 061 nebo 499 841 562

Plavecký kurz - 3. lekce

Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.