Get Adobe Flash player

Beseda se strážníky Městské policie Trutnov

cimg7244 resizeDnes do naší školy přijeli strážníci Městské policie Trutnov. Besedovali s námi o bezpečném cestování pěšky, na in-line bruslích, na kole i v dopravních prostředcích. Prověřovali naše znalosti a odměňovali pohotové a správné odpovědi. Raději jsme policistům přiznali i všechny naše přestupky. Je to první krok k tomu, abychom pravidla nejen ovládali, ale také je nezapomínali dodržovat. Pak nám policisté ukázali výstroj i donucovací prostředky zásahové jednotky. Martin, který se dobrovolně nechal zatknout, všem prozradil, že skončit v poutech není nic příjemného. Zájem o vyzkoušení vesty, rukavic, přilby, chráničů i štítu měli chlapci i dívky. Mohli si také obtěžkat teleskopický obušek. Mnozí neodolali a nechali si nasadit i pouta. Vždyť to bylo jen „jako“.

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.