Get Adobe Flash player

Mikuláš s andílky a čertíky

img 0723 resizeSlyšíte? Že by zvonění? Čertovské nebo andělské? Čas Mikuláše do Voletin přišel právě ve středu 5. prosince. Ani letos tento hodný pán se srdcem na dlani nezapomněl na naše žáčky z prvního stupně a přinesl jim něco dobrého k mlsání. Doprovod mu samozřejmě dělali andílci, kteří si připravili spoustu zajímavých aktivit pro naše dítka. Ale aby to nebyla pro některá zlobidla procházka růžových nebem, museli všichni projít pekelnou bránou a zahrát si s čerty hříšné hry, prokázat statečnost u zakrytého ďábelského kotle plného slizkých špaget a vytáhnout uhlí nebo nějakou tu sladkůstku, ba dokonce projevit cit pro rým a hudbu. Pro splnění těchto úkolů bylo zapotřebí zapojit všechny smysly. Zněla pekelná i andělská hudba. Díky naší čertovské Pokustónce byl cítit sírový zápach po celé škole. V nebi, kdo chtěl, si mohl změnit svůj hlas za pomoci helia  ze vznášejících se balónků. Jedno je však jisté - všichni jsme si to moc užili.

Vaši čertíci a andílci ze šestky + převoznice Lucie + čertice Pokustónka + Mikuláš s vrchní Andělkou.

Fotogalerie I.
Fotogalerie II.
Fotogalerie III.
Fotogalerie IV.
Fotogalerie V.
Fotogalerie VI.


(Video natočila Anna Kárászová - žákyně 9. třídy. Za následné zpracování a sestřih děkujeme paní učitelce Mgr. Endrychové a jejímu manželovi.)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.