Get Adobe Flash player

Návštěva Dětského domova ve Vrchlabí

dscn7350 resizeBývalí žáci naší školy přišli s návrhem navštívit Verunku a Lucinku, které také chodily k nám do Voletin, v Dětském domově ve Vrchlabí. Jejich iniciativu jsme s radostí uvítaly. O to více nás mrzelo, že se sešli jen ti nejvěrnější: Danuška a Marek. Společné setkání se vydařilo, hezky jsme si popovídali, zavzpomínali, navštívili vánoční jarmark a cukrárnu a navečer se rozloučili a slíbili si další návštěvu. Už teď se těšíme.

Jana Sávová a Jana Matějková 

(fotogalerie zde)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.