Bruslení - 6. a 7. třída

pc111089 resizeJe to už tradice, že každý rok žáci šesté třídy vyrazí na zimní stadion v Trutnově s bruslařským vybavením a učí se tomuto sportu.

Ne jinak tomu bylo i letos. Celých deset lekcí jsme věnovali nácviku správného odrazu bruslí, jezdili jsme „na koloběžce“, dělali jsme „cibuličky“, brzdili jsme (nejen o mantinely či spolužáky), podjížděli lano, učili se s kužely a dělali mnoho dalších aktivit. Pod trpělivým vedení paní učitelky A. Stejskalové jsme si i tento sport nakonec podmanili. Děkujeme nejen jí, ale i paní Šimkové, která se nám postarala o odvoz bruslí na zimní stadion. A teď konečně můžeme bez obav vyrazit během zimních prázdnin a svátků na led a shodit přebytečná kila a pořádně se vyřádit. Zimním sportům zdar a bruslení zvlášť. (Fotogalerie zde)

Žáci 6. třídy s paní uč. Endrychovou.