Get Adobe Flash player

Návštěva ZOO – 7. třída

2012-12-20 pictures 2012 025 resizeKoncem prosince jsme se vydali do ZOO ustrojit vánoční stromeček. Ozdoby jsme si vyrobili již předem ve škole. Konkurence byla opravdu veliká, nápady ostatních nepřeberné. Pracovali jsme s chutí a elánem. Se stejným zaujetím jsme si potom celou ZOO prošli, prohlédli výběhy i pavilony zvířat, obdivovali nové přírůstky. Večerní osvětlená zoologická zahrada měla své tajemné vánoční kouzlo. Celá akce se skutečně vydařila.

Žáci 7. třídy a jejich doprovod

fotogalerie I.
fotogalerie II.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.