Get Adobe Flash player

Pečeme cukroví

p1150446 resizeTak třeba třeťáci – ve třídě jsou sice samí chlapci, ale nenechají se zahanbit a práce v kuchyňce se nebojí. Nadšeně se pustili do pečení cukroví ze šlehačkového těsta na vánoční pohoštění ve třídě a práce jim šla pěkně od ruky!

Také kluci a děvčata z páté třídy ukázali své „pekařské umění“  a zapojili se tak do příprav na vánoční slavnost ve škole. Napekli velkou mísu voňavých koláčků.  Mňam!

Nu a naposledy i naši prvňáčci dokázali, jak dobře umí sami upéct cukroví. Linecké těsto vyváleli, vykrájeli a přenesli na plech. Upečené cukroví bylo jejich chloubou na třídním posezení u stromečku.  

(fotogalerie zde)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.