Get Adobe Flash player

Návštěva ZOO – 4. třída

p1100111 resizeV posledním předvánočním týdnu jsme vyrazili do ZOO Dvůr Králové n/L., abychom zde ozdobili vánoční stromeček. Při pracovních činnostech i výtvarné výchově jsme navlékli řetězy z burských oříšků, ze semínek a tuku jsme udělali koule pro ptáčky a přidali jsme i hvězdičky z plíšků. Počasí nám moc přálo a tak jsme se nejdříve vydali na prohlídku všech nových mláďat a do ptačího pavilonu na krmení malých pelikánů. Volný stromeček k ozdobení jsme našli až u surikat. Při zpáteční cestě jsme také navštívili zrekonstruovaný pavilon opic a zavítali jsme i do dětské ZOO. Tak Vám zvířátka přejeme pěkné Vánoce a ať se Vám náš stromeček líbí a hlavně chutná!

(fotogalerie zde)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.