Get Adobe Flash player

Vánoce ve 4. třídě

p1100199 resizeV pátek 21. prosince jsme si do školy nesli místo učebnic, penálů a sešitů tašky plné dárků pro své kamarády. Celý týden nám třídu už zdobil a provoněl krásný smrček od naší bývalé asistentky Jany Šídové. My jsme pod něj dnes přidali dárky. Prostřeli jsme si také slavnostní tabuli a čekali jsme, až na naše Vánoce dorazí i Jana Š. – moc jsme se těšili. Pak už jsme se pustili do vánočních zvyků, ochutnávání nejrůznějších druhů cukroví, rozdávání a rozbalování, které nebralo konce… Nechyběl ani přípitek – „Tak na další příjemná setkání v novém roce 2013!“ (fogalerie zde)

čtvrťáci a třídní paní učitelka

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.