Literární projekt

cimg8644 resizeLiterární týden je za námi. Do akce se zapojily všechny třídy 1. stupně. Postupně nám představily oblíbené spisovatele a ilustrátory, kteří psali a malovali pro děti. Žáci pozorně sledovali vystoupení kamarádů a s chutí plnili připravené úkoly. Program doplňovaly výstavky knih, panely a nástěnka na chodbě. Po každém dni se děti zúčastnily soutěže a ukázaly, co si zapamatovaly. A kdo si vedl nejlépe?

1. třída D. Malý J. Kejzlar P. Najt
2. třída M. Kobosil J. Jindra
3. třída A. Štěpánek T. Kejzlar M. Dlouhý
4. třída S. Šiváková J. Rosel T. Vejnarová