Get Adobe Flash player

Kulturní vystoupení v Moby Dicku

dscn7696 resizeDne 9. 4. vystoupili vybraní žáci prvního a druhého stupně naší školy s krátkým kulturním programem v trutnovském Moby Dicku. Doufám, že pásmo známých pohádkových písniček a hry na zobcovou flétnu zpříjemnilo všem všudypřítomným jinak ponuré úterní odpoledne. Na děti za odměnu čekalo občerstvení, nechyběl ani drobný dáreček. Všem zúčastněným moc děkuji za jejich píli a vytrvalost při nácviku i vzornou reprezentaci naší školy! (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Matějková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.