Loučení s devátou třídou

dscf4097 resizeČtvrtek 27. 6. 2013 byl pro mnohé lidi naprosto všedním a obyčejným dnem. Pro žáky naší 9. třídy byl dnem výjimečným - proč?

Z rukou paní ředitelky a třídní učitelky převzali chlapci a děvčata své poslední vysvědčení. Vysvědčení, které jim definitivně ukončilo základní devítiletou docházku. Devět let uplynulo jako voda. Zůstanou vzpomínky milé, grotesní, komické, vážné i méně příjemné..., ale o tom je život...

Přejeme Vám, chlapci a děvčata, aby ta cesta životem byla zdařilá a úspěšná, abyste dosáhli co možná nejvíce svých vysněných cílů, plánů a tužeb. Ať se Vám daří!!!

A víte, co nám bude chybět? Ta Vaše (nyní již památná) věta: "A co zas já?!"

tř. uč. Mgr. Alena Stejskalová a celý pedagogický sbor