Sportujeme v deváté třídě i za deště

p1020489 resizeTak i druhý školní den nám utekl jako voda… Po chvílích strávených ve školních lavicích a řešení úvodních organizačních záležitostí – a že jich letos asi bude, to víte, už jsme přece „deváťáci“ – jsme vyrazili protáhnout si naše těla. Čekal nás třídní bowlingový turnaj v trutnovském sportovním centru Olymp.

Rozdělili jsme se do družstev a nadšeně se pustili do hry. Někomu padaly kuželky „skoro samy“, jiní si zase dostatečně užívali žlábků podél dráhy, ale všichni své výkony nesli naprosto statečně a v pohodě. Užili jsme si společně příjemné dopoledne a už se těšíme na zítřejší sportovní turnaj.

Dnes nejúspěšnějšími byli a tzv. na bedně se umístili:
1. místo – Michal Matyska (115 bodů), 2. místo – Martin Matějíček (113 bodů), 3. místo – Veronika Svobodová (108 bodů). Gratulujeme!

Deváťáci a J. Fendrychová s K. Javůrkovou