Get Adobe Flash player

Netradiční hodiny tělocviku

Dívky z druhého stupně zažily v poslední době několik zajímavých hodin tělesné výchovy.
Ve čtvrtek 2. 2. jsme se s dívkami sedmé a osmé třídy vydaly na běžecké lyže. Některé z nás na běžkách v životě nestály a ty co jezdí, tak si zkoušely sjezdy z kopce. Skoro každý si zkusil stromeček do kopce a pak sjezd dolů. MOC SE NÁM TO LÍBILO, A KDYBY TO ŠLO, TAK JDEME ZNOVA!!!

8. 3. jsme se s pí učitelkou Cibulkovou vydaly do krytého bazénu. Když jsme přišly do bazénu, tak jsme plavaly, skákaly do vody. Nejvíce nás zaujala "wirpoolka", ve které jsme byly asi tak půl hodiny. Některé z nás se po teplé koupeli vydaly do studeného bazénu. Ostatní se vzdaly do sprch. V bazénu se nám moc líbilo!!
Bára Melínová, Jindřiška Preisová, 8. třída

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.