Get Adobe Flash player

Tříkrálová sbírka

Dopis JUDr. Ing. Jiřího Špeldy, ředitele Oblastní charity Trutnov...

Vážená paní ředitelko,

chtěl bych Vám touto cestou vyjádřit vděčnost za Vaši ochotu a spolupráci při organizaci Tříkrálové sbírky. Díky obětavým koledníkům a vstřícným dárcům předčil letošní výtěžek i loňskou rekordní částku a činí 88 373,- Kč. Vaše škola přispěla nemalou částkou, a to 831,- Kč. Více než polovina celkových prostředků sbírky poputuje do místní charitní pečovatelské služby, která působí v Trutnově a okolí, a další vybrané peníze budou použity již tradičně na humanitární účely u nás i v zahraničí.

Děkuji Vám i všem, kteří se ve vaší škole do tohoto charitativního díla zapojili, a věřím, že s Vaší podporou mohu počítat i v příštím roce.
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.