Get Adobe Flash player

Exkurze – 9. třída

cimg1282 resizeV pondělí 27. ledna jsme s deváťáky vyrazili na exkurzi zaměřenou na profesní orientaci a budoucí volbu povolání. Navštívili jsme Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Volanovská v Trutnově. Během exkurze se žáci dozvěděli informace o oborech, které nabízí toto učiliště. Nahlédli do jednotlivých dílen, kde měli možnost si vyzkoušet práci např. tesaře, zedníka či instalatéra. Také získali větší přehled i o oborech kuchař – číšník a cukrářka. Akce byla pro budoucí studenty velmi přínosná.

(fotogalerie zde)

Mgr. J. Fendrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.