Get Adobe Flash player

Školní kolo soutěže ZUČ

cimg1600 resizeVe středu 12. března jsme navázali na třídní kola naší tradiční soutěže a proběhlo školní kolo v recitaci, zpěvu a hře na hudební nástroj, která však byla kategorií nesoutěžní.

Žáci byli rozděleni do tří věkových skupin a kdo v nich obstál nejlépe a umístil se tzv. na bedně, se dozvíte během tohoto týdne po oficiálním vyhlášení výsledků, předání diplomů a cen…  Udržujme prozatím trochu soutěžního napětí.

Všichni zúčastnění se velice snažili, žáci zdárně zdolali básnické i písňové texty rozmanitého charakteru, porotci se zodpovědně usnesli a ostatní přítomní vytvořili příjemnou atmosféru. Děkuji za mile strávené kulturní dopoledne.

A závěrem informace pro ty hodně netrpělivé – výsledky soutěže budou vyhlášeny ve středu 19. března.

(fotogalerie zde)

Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.