Get Adobe Flash player

Přednáška o hadech - 1. stupeň

cimg1749 resizeDo svatého Jiří nám zbývá ještě měsíc, ale my jsme hady viděli už teď. Jak je to možné? Do naší školy přijel chovatel hadů a s ním i jeho plaziví svěřenci. Starší děti si vzpomněly, že jeho přednášku před několika lety viděly, ale těšily se stejně jako prvňáčci, druháci a třeťáci, pro které to byla novinka. Nebojácní žáci si mohli hady pohladit a dozvěděli se také jak složitá je péče o tyto tvory.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.