PIRAT07 & QUEENOFLOVE

cimg2016 resizePokud žáci 6. a 7. třídy rádi žijí ve virtuálním světě, toto komiksové představení je jistě muselo zaujmout.

Hlavní hrdinové - třináctiletý Karel a Tereza často unikali z reality do „světa chatu“ a nechali se unášet cizí identitou. Příběh jasně vykresloval, jak je v dnešní době snadné podlehnout moci internetu.

Ústřední myšlenka (škodlivá síla sociálních sítí) byla divákům jasně podána a po rozhovoru se žáky i snadno pochopitelná. Hodnocení ze strany našich dětí bylo převážně kladné. Dané téma bylo zpracováno humorně, moderně a vkusně. Žáci se prostě bavili a přitom se ponaučili.

Mgr. Cibulková