Get Adobe Flash player

Projektový den - Nové technologie

cimg1848 resizeV pátek 28. března – přesně na Den učitelů si žáci na vlastní kůži zažili tak trochu jiné vyučování. Čekal je další projektový den v rámci projektu Nové technologie ve výuce. Rozdělili se do skupin napříč ročníky a podle svého zaměření začali pracovat na zadaných úkolech. Někteří pro své spolužáky připravovali 2 výstavy o vývoji školních pomůcek a učebnic nebo fotografickou výstavu, která mapovala exkurze, jiní zpracovávali dotazníky na téma počítačové gramotnosti a vybavení, další vyráběli zajímavé prezentace o nových technologiích či stavěli a programovali legoroboty. Velmi se líbilo i stanoviště, kde si děti vyzkoušely, jak si můžou hrát s X Boxem nebo přednáška o moderních zařízeních např. tabletech. Všem, kteří zajímavé vyučování pro žáky připravili, moc děkuji.

Průběh projektového dne si můžete prohlédnout zde.

(fotogalerie zde)

Mgr. Stanislava Tejchmanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.