Get Adobe Flash player

Exkurze do tiskárny – 8. a 9. třída

p1030606 resizeDne 15. 4. 2014 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili exkurze do tiskárny "PRATR" v Trutnově - Poříčí. Bylo zajímavé vidět, jak se od samého počátku tvoří různé tiskoviny - časopisy, kalendáře, vizitky, nálepky, zpravodaje apod.. Některé pracovní činnosti si žáci dokonce vyzkoušeli, a ejhle - tak se jim to zalíbilo, že možnost přijít v létě na brigádu, brali naprosto vážně. Tak ať se daří - a šetřme naše lesy!!!

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.