Get Adobe Flash player

Exkurze Les Království – 6. třída

p1030439 resizeDne 24. dubna se šesťáci vypravili na exkurzi do ozdravovny v Nemojově, která se nachází hned v blízkosti přehrady Les Království. Hlavním cílem bylo navštívit spolužačku Lucku. Měli možnost prohlédnout si pokoje, v nichž děti bydlely, a vidět chod ozdravovny. Potom si všichni opekli na ohni špekáčky a nakonec se společně vyfotili. Lucka měla radost, že jsme ji navštívili. Těší se, až bude moci být opět s námi ve škole.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.