Get Adobe Flash player

Na návštěvě v 1. třídě

Již podruhé jsme své vědomosti z hodin českého jazyka procvičovali na "chytré tabuli" v knihovně. Pohyblivé obrázky a písmenka se nám teď pamatují lépe. Ve třídě jsme určovali, kterou hlásku slyšíme na začátku slova, roztleskávali slovo na slabiky a délku slabik zaznamenávali pomocí bzučáku. Nechyběla ani pohybová chvilka, kdy jsme probíraná písmena stavěli ze stop a probíhali je. V pracovních činnostech jsme E, I, A, M tvořili z modelíny a už se těšíme na nové písmenko. Které? To je překvapení.

Mgr. Květa Hetflejšová.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.