Get Adobe Flash player

Primární prevence

20140612 092625 resizeDne 12. 6. 2014 se zástupci žáků z II. stupně naší školy (čtyři pětičlenná družstva) zúčastnili akce pořádané v rámci primární prevence, kterou organizačně zaštítili pracovníci PPP Trutnov, RIAPS Trutnov a Městské policie v Trutnově.

Na deseti stanovištích si žáci z jednotlivých trutnovských škol poměřovali své znalosti, zkušenosti, obratnost - a to v disciplínách, jež pro ně připravily různé organizace a složky záchranného integrovaného systému – např. Městská policie a Policie ČR v Trutnově, hasiči, zdravotníci a PPP (Pedagogicko-psychologická poradna Královéhradeckého kraje) a RIAPS (Regionální institut ambulantních psychosociálních služeb) Trutnov.

Letos jsme sice žádnou cenu nezískali, ale počasí přálo, atmosféra byla výborná, ukázky činnosti psovodů, záchranářů, hasičů a zdravotníků byly obdivuhodné. A že nám něco nevyšlo? Nevadí - příští rok to zcela určitě doženeme!

Poděkování patří všem, kteří se na přípravě akce podíleli, i těm, kteří se jí zúčastnili.

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.